מי מאיתנו לא רוצה ליהנות מהשלווה והרוגע שמעניק לנו הצבע הירוק בגינה שלנו, בסוף יום עבודה עמוס עם כוס הקפה שכל כך חיכינו לה? לצערנו, לחלקנו אין זמן לתחזק גינה או אפילו עציצים בתוך הבית, וזו אחת הסיבות בגללן הפכו צמחים מלאכותיים לפופולאריים כל כך בקרב רבים.

אם גם אתם חולמים על כוס הקפה הזו בגינה המעוצבת והיפה שלכם, אך אין לכם זמן לתחזק ולהשקיע מזמנכם בצמחים שלכם, אנו בחברת דקל, מציעים לכם את הפתרון המושלם ואת הדרך המהירה לגינה החלומית שלכם!

 

מהם צמחים מלאכותיים ומדוע הם כל כך פופולאריים?

בדרך כלל, צמחים מלאכותיים מיוצרים מבד נעים או פלסטיק, ומורכבים על גזע טבעי ומקורי שעבר תהליכי שימור. הצמחים האיכותיים יהיו זהים לחלוטין למקור מבחינת המראה והמרקם, כך שתוכלו להתבלבל בטעות ולחשוב שמדובר בצמחים אמיתיים. וזה רק אחד מבין היתרונות הרבים של הצמחים המלאכותיים:

– ירוק עד – הצמחים שלכם יישארו ירוקים, יפים ומטופחים כל הזמן! אין צורך להשקות, לטפח, לנקות או לפחד מכך שהצמחים שלכם ינבלו בחילופי העונות – הם יחזיקו מעמד לאורך כל השנה.

– ראש שקט – סלקו מראשכם את המחשבה ‘אוי, אני צריך להתעסק בגינה בשבת הקרובה’, כבר אין בה צורך. תוכלו להעביר את השבתות שלכם ברביצה שלווה בגינה עם כוס קפה איכותי, וליהנות מהירוק הנצחי הסובב אתכם.

– חיסכון – מכיוון שאינכם צריכים לתחזק את הצמחייה מבחינת השקיה, גיזום וכו’, אתם חוסכים לעצמכם את הכסף והמשאבים הרבים הכרוכים בתחזוק הגינה. בנוסף לכך, אינכם מבזבזים מים.

 

הגינה המושלמת רק עם חברת דקל

חברת דקל מציעה מגוון רחב של צמחי משי ופלסטיק, מהחומרים האיכותיים ביותר. אל תוותרו על החלום שלכם לגינה ירוקה ומטופחת, בואו לאפשר לנו לעזור לכם להגשים את החלום! הדרך לגינה המושלמת מתחילה אצלנו!