בתי אב ובתי עסקים רבים החלו לאמץ את הטרנד הנפלא של רכישת פרחים מפלסטיק וזאת מהסיבה, שכמובן אין כמו פרחים צבעוניים ויפים על מנת להפיח מעט חיים בבית העסק או בדירה שלנו. הפרחים מוסיפים צבע ורעננות, אך עצם העובדה שהם נובלים בשלב כלשהו עלולה לגרום לרבים להימנע מלאמץ אותם לביתם.

אנו בחברת דקל מייבאים ומשווקים פרחי משי מכל הסוגים! העתקים מדויקים של הפרחים המקוריים, במחירים שווים לכל כיס ובצבעים מרהיבים.

 

פרחים מפלסטיק – ותגידו להתראות לאלרגיה

נשמע לכם הזוי? הרשו לנו להסביר למה, בניגוד לימים עברו, פרחים מפלסטיק הם לא רק יפים ונעימים, אלא גם יעילים וחסכניים:

– ראשית, מכיוון שמדובר בפרחים שאינם אמיתיים, הם זולים יותר.

בנוסף, פרחי משי מחזיקים מעמד ואינם נובלים, מכיוון שהם פשוט לא פרחים אמיתיים! בהמשך לכך, אין צורך לטפל בהם או לתחזק אותם, ובטח ובטח שלא לנקות אחריהם מכיוון שהם לא מלכלכים.

יש לכם אלרגיה לפרחים? כעת תוכלו ליהנות מהם מבלי לחוש אי נוחות בסביבתם.

פרחים רבים אינם צומחים בארץ. פרחי פלסטיק מיוצרים כהעתק לכל סוגי הפרחים הקיימים, כך שתוכלו לאמץ אל ביתכם פרחים אקזוטיים ונדירים שכמותם כמעט ולא נראו בארץ.

 

הפרחים של דקל יפיחו חיים בביתכם

בסופו של דבר, אנו בעצם מקבלים מוצר שנראה בדיוק כמו הדבר האמיתי, אך ללא המאמץ הכרוך בניקיונות ותחזוקת הפרח, ובלי תחושת העצב הפוקדת אותנו כשהפרחים שלנו נובלים. זה מעל לעשור שחברת דקל מעניקה לבתי אב וחברות רבות את העונג שברכישת פרחי משי, ומזמינה גם אתכם לגלות עולם חדש של צבע, עיצוב ונוחות. תוכלו להציץ בקטלוג שלנו או להגיע עד אלינו לאולם התצוגה, ולבחור את הפרחים האהובים עליכם ביותר.