אחת המגמות שהולכות וצוברות תאוצה בכל רחבי העולם (וטוב שכך) היא המודעות לשמירה על הסביבה, והחיסכון במים. רבים מחפשים תחליפים למוצרים המתכלים, ודרכים לחסוך בנוזלים. מה דעתכם על עציצים מלאכותיים שהינם העתק מדויק של הדבר האמתי? אנחנו יודעים, הצלחנו לסקרן אתכם. לא תאמינו כמה יתרונות טמונים ברעיון הכל כך מוצלח הזה, מלבד השמירה על איכות הסביבה.

 

צמחים מלאכותיים – רעיון פשוט, יתרונות אדירים

עציצים מלאכותיים כפי שנכתב לעיל, הינם העתק מדויק של צמחים ופרחים אמיתיים. בדרך כלל יהיו עשויים ממשי או פלסטיק, ויורכבו על גזע טבעי שעבר תהליכי שימור. עבודה איכותית על צמחים מלאכותיים, תגרום לכם להתבלבל עד כדי כך שתחשבו שלפניכם מונח צמח אמיתי לכל דבר.

הצמחים ירעננו ויעניקו צבע ואלגנטיות לכל החללים בבית, במשרד או בבית העסק.

צמחים מלאכותיים אינם זקוקים לתחזוקת שוטפת או טיפול יומיומי מכיוון שהם אינם נובלים.

כפי שכבר אמרנו, הצמחים הללו, מכיוון שאינם אמתיים, אינם דורשים השקיה כך שלא רק שחסכתם לעצמכם כאב ראש, חסכתם גם מים ותרמתם לאיכות הסביבה.

 

ירוק – עד אצלכם בבית!

נעים מאוד, אנו בחברת דקל מייבאים ומשווקים צמחים מלאכותיים באיכות הגבוהה ביותר, מכל רחבי העולם ובמגוון של סוגים. אם תמיד חלמתם על כוס תה חמה לאחר יום עבודה קשה, בגינה המעוצבת שלכם – זה הזמן להגשים את החלום! גם אם אין לכם זמן להשקות, לטפח, להחליף, לגזום, הצמחים המלאכותיים של דקל יבטיחו לכם גינה נפלאה וירוקה, לזמן ארוך וללא מאמץ. מלבד הצמחייה, תוכלו לרכוש מאיתנו גם כלי קרמיקה, זכוכית ופלסטיק, וכן ציוד חד פעמי ואביזרים לאירועים. כשהכל נמצא במקום אחד, למה לכם להתאמץ ולחפש רחוק? הגיעו עוד היום לאולם התצוגה שלנו, הצוות האדיב שלנו ישמח לעמוד לשירותכם.