אחד הדברים שהכי מטרידים אותנו כשאנחנו מתנדבים לארח את המשפחה בערב החג, הוא עיצוב שולחן לחג – אנו מעוניינים שהכל יהיה במקום, ושהאורחים שלנו יקבלו רושם נהדר לקראת הארוחה עצמה. יש משהו מרגיע כל כך בישיבה מול שולחן מסודר ומאורגן, המעוצב בצורה יוצאת מהכלל ומיוחדת במיוחד עבור ערב החג.

 

עיצוב שולחן לחג – טיפים והמלצות

אין צורך לחשוש מכך שהעיצוב שלכם לא יהיה מרשים מספיק, מכיוון שהכנו לכם כמה טיפים מעולים שיעזרו לכם לעמוד במשימת עיצוב שולחן לחג בהצלחה יתרה, עד שאיש לא יוכל להישאר אדיש להשקעה שלכם:

– החליטו על סגנון – בהתאם לאופי הארוחה, בחרו את סגנון העיצוב המתאים ביותר. זכרו שלמשל, ארוחת חג שבועות אינה דומה לסדר פסח ומכאן, סגנון העיצוב יהיה שונה בתכלית.

– אל תפחדו לשלב צבעים – אם בחרתם בכלים חד פעמיים קלאסיים, צבעים יוקרתיים כמו זהב או כסף יוכלו להשתלב נהדר. כמו כן אל תחששו לשלב הדפסים וסגנונות שונים של עיצוב; פסים ונקודות, אולי גם צבע שישבור את העיצוב הקיים.

– מרכז שולחן מרהיב – כיום ישנה אפשרות לרכוש פמוטים ואגרטלים חד פעמיים. שולחן שבמרכזו יוצבו כאלו, בשילוב עם סרטים עדינים ושאר פריטים עיצוביים, הוא שולחן שבלתי אפשרי להתעלם ממנו ויעלה את רף החגיגיות. טיפ קטן; נסו להימנע ממרכזי שולחן גבוהים מידי, שיהפכו למטרד בסופו של דבר.

– טאצ’ אישי משלכם – התאימו את הסגנון לעצמכם, על מנת שתרגישו הכי בנוח בעולם בארוחה החגיגית.

 

חג שמח עם דקל

ערב החג מתקרב ואתם מארחים? אל חשש! לנו בחברת דקל מגוון של פתרונות חד פעמיים יוקרתיים ומעוצבים שיצילו את החג שלכם – השולחן יהיה מעוצב לפי טעמכם, ואפילו לא תצטרכו לשטוף כלים בסוף הארוחה, רק להשליך הכל ישר לפח! אז שיהיה לכם חג שמח, ובתיאבון!