אחד הטרנדים הנפוצים ביותר כיום, הוא זרים לראש שכבר מזמן אינם נחלתו של חג השבועות בלבד. רבים ישמחו לקבל כתר פרחים צבעוני גם ביום הולדתם, ואם כבר אז אם אפשר אחד שיחזיק מעמד לאורך זמן! כיום ניתן להשיג פרחים העשויים ממשי איכותי, שנראים בדיוק כמו הפרח האמיתי ושאינם נובלים לעולם.

חברת דקל מייבאת ומשווקת פרחי משי בארץ, כולל כתרי פרחים לראש לימי הולדת ואירועים נוספים, מזמינים אתכם להציץ בקטלוג שלנו ולבחור את הזר המושלם עבורכם!

 

זרים לראש – להיות מלכה בכל יום בשנה!

זרים לראש ובעיקר כאלו העשויים ממשי או פלסטיק, הינם בעלי יתרונות רבים, כך שתוכלי להפוך למלכה בכל יום בשנה, מתי שרק מתחשק לך.

– מחיר – פרחי משי הינם זולים יותר מפרחים רגילים.

– עמידות – בנוסף למחיר, פרחי משי הינם עמידים יותר לאורך זמן רב יותר ולא נובלים לעולם.

– בלי מאמץ – אין צורך לתחזק אותם או לדאוג שמא יגיע הרגע בו תצטרכי להיפרד מהכתר שלך. תוכלי לשמור אותו בארון או במגירה ולשלוף אותו מתי שרק תרצי.

– בלי לכלוך – מכיוון שאינם נובלים, הם אינם מלכלכים וכך יחסכו מכם את המאמץ הכרוך בניקיון עלי הכותרת והעלים שמשאירים הפרחים הנבולים.

 

פרחים רבותיי, פרחים!

אנו בחברת דקל מאמינים באיכות. מסיבה זו, אנו מייבאים עבורכם את המוצרים הטובים ביותר מהחברות המובילות בכל רחבי העולם. אצלנו תוכלו למצוא לא רק כתרי פרחים נפלאים, אלא גם זרים שונים, כדורי פרחים וזרים לאירועים – הכל עשוי מהחומרים הטובים ביותר, ובהעתק מדויק של הפרחים האמיתיים. מלבד אולם התצוגה שלנו, הסוכנים שלנו עוסקים במרץ בכל רחבי הארץ על מנת להעניק ללקוחותינו שירות מעל ומעבר! בואו גם אתם להפוך את האירוע שלכם למושלם, עם המוצרים של דקל.