יש אנשים שעבורם, אריזות מתנה הן תחביב לכל דבר; ההתעסקות עם הצבעים, העיצובים, והקישוטים הינה נפלאה ומרגיעה. בנוסף, קיימים גם בתי עסק רבים שבין היתר עוסקים באריזת המוצרים שהם מוכרים, וכאלו העוסקים במכירת מוצרי אריזה לקהל הרחב. לא משנה לאיזו מטרה אתם זקוקים להם, אצל חברת דקל תוכלו למצוא את כל מה שאתם זקוקים לו על מנת להעניק ליקיריכם מתנות שאינן רק מושלמות מבפנים, אלא גם ארוזות למשעי.

 

סוגים רבים של אריזות מתנה

אין אושר גדול יותר מלראות את הפרצוף המופתע של יקירנו כשאנו מעניקים להם את המתנות שכל כך השקענו לא רק בבחירתן, אלא גם באריזתן. אריזות מתנה מושקעות יותר יוצרות סקרנות והערכה רבה יותר למתנה שאנו מקבלים, ואנו בחברת דקל יודעים זאת. בשל כך, אנו מציעים מגוון של אפשרויות אריזה צבעוניות ומקוריות, בין היתר תוכלו למצוא:

– שקיות אורגנזה – קטנות ואלגנטיות, משמשות לאריזות מתנה ושי לחגים.

– שקיות צלופן – תוכלו להיעזר בהן לעטיפת מתנות, עטיפת פרחים, ועוד.

שקיות נייר – במגוון של עיצובים מהודרים וגדלים שיתאימו לכל מטרה.

– סרטים – סרטי אורגנזה, סרטי כותנה, סרטי בד, תחרה וסאטן – לכם נשאר רק לבחור את הסרטים האהובים עליכם בצבעים הרצויים מתוך מגוון האפשרויות.

 

עולם של אפשרויות

כבר משנת 1984 חברת דקל מייבאת ומשווקת את המוצרים הטובים ביותר מהחברות המובילות בכל רחבי העולם, החל מהונג קונג, סין, ספרד ומדינות נוספות – הכל כדי לוודא שאתם תקבלו את הטוב ביותר. מלבד מוצרי האריזה שלנו, אנו מציעים כלים חד פעמיים מעוצבים, צמחים מלאכותיים יוקרתיים, ועוד שלל של פתרונות מקוריים. אתם מוזמנים להציץ בקטלוג שלנו, ולהגיע לאולם התצוגה שלנו בקיבוץ נצר סרני, שם יקבלו את פניכם אנשי הצוות האדיבים שלנו.